środa, 8 stycznia 2014

"Wybrani" C.J.Daugherty

Hej !
Dzisiaj opiszę Wam bestseller, który lubię najbardziej "Wybrani" C. J. Daugherty. Kupiłam ją z głupoty bo okładka i tytuł mi się spodobały. Po pierwszym rozdziale nie mogłam się od niej oderwać i mówiłam moim przyjaciółką i koleżanką żeby nią przeczytał bo jest boska. 3 z nich przeczytały i również się w "Wybranych" zakochały.

Gdy wszyscy wokół kłamią,
Komu zaufasz ?

Allie Sheridan ma 16 lat i mieszka w Londynie. Główna bohaterka traci ukochanego brata i kolejny raz wpada w kłopoty z policją, tym razem za graffiti w szkole. Rodzice nie mogą już znieść ciągłych kłopotów z córką więc postanawiają wysłać Allie do Akademii Cimmeri - jest to ponowne związanie się z przeszłością mamy Allie, która tak bardzo się od niej odcięła. W nowej szkole poznaje Jo, z którą się zaprzyjaźnia. Zapoznaje się również z Sylvainem i Carterem. Sylvain jest znany, bogaty i przystojny, a Carter to chłopak bez rodziców, na szkolnym stypendium, przystojny " i "syn" Izabell. Izabell to dyrektorka szkoły, która nie martwi się tylko wynikami tejże placówki, lecz zajmuje się osobiście problemami swoich uczniów, rozmawia z nimi jeśli chcą i poznawała do siebie mówić po imieniu a nie przez per, ach taki nauczyciel co można do niego mówić przez ty to marzenie. Akademia Ciemmeria to pełna tajemnic szkoła, z dziwnymi zasadami i wysokim poziomem nauczania. Kolacje podawane są przez obsługę, a uczniowie nie zachowują się jak zwykli uczniowie. 


TO nie jest książka! TO czarna dziura!
Gdy zaczniesz ją czytać, wciągnie Cię i nie wypuści aż
do ostatniego zdania.

Ewelina Lisowska

Ta książka pochłania każdego. Nie zostawi Cię w spokoju od pierwszego zdania do ostatniego słowa. Dla mnie takie książki powinny być lekturami, a nie nudne i pisane językiem XVII wiecznym.

PS. Jak wyobrażacie sobie Akademię Cimmerię ?


Wybrani ~ Dziedzictwo ~ Zagrożeni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz