niedziela, 19 stycznia 2014

"Dziedzictwo" C.J.DaughertyKsiążka z serii "Wybranych" C. J. Daugherty pt:. "Dziedzictwo". Na lekturę tej książki nie mogłam się doczekać po skończeniu pierwszej części.

"Życie to pasmo bólu i najlepiej by było, gdybyś się zaczęła do tego już przyzwyczajać, Allie. Ból nigdy nie znika.
Gromadzi się jak
śnieg".

W drugiej czści bestselerowej serii poznamy bardziej osoby które w wybranych były tylko wspomniane. Zapoznamy się Zoe, partnerkę Allie podczas zajęć nocnej szkoły. Poznamy ojca Rachel, Ray'a Patela, który uratuje Allie przed ludźmi Nathaniela, którzy spróbują ją porwać. Tak jak w pierwszej cześci ciągnie się wątek miłosny miedzy Allie, Sylvainem i Carterem. Poznamy kolejne sekrety będą w Akademii Cimmeria, ich tradycje oraz zostaną nam przybliżone zajęcia i działanie  Nocnej Szkoły. Dziewczyna wraz z Sylvainem omal nie zostają wyrzuceni z szkoły. Allie podczas ogniska w ruinach zamku zostaje zapytana o jej największą tajemnicę, związaną z Lucindą, lecz końcówka książko bardzo mną wstrząsnęła.

"Jak możemy być szczęśliwi, odwracając się plecami od tych, którzy nam ufają".

Polecam każdemu kto lubi książkę o tajemnicach skrywanych w szkołach. Każdemu  kto lubi czytać powieści nie fantastyczne jak i tym co tylko fantasty czytają. Książka ociepli każdy chłodny wieczór jak i nie udany dzień. Polecam jeszcze raz gdyż to moja jedna z ulubionych serii. W tym momencie czekam na 3 część Wybranych, "Zagrożonych".Wybrani ~ Dziedzictwo ~ Zagrożeni 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz